Zpět do obchodu

Registrace

O nás

KDO JSME?

PELAGIC je mladá progresivní firma z Kalifornie (založená v roce 2001), která začala vyrábět praktické oblečení k vodě a na vodu do horkých letních dnů. Tato značka vyniká svým funkčním oblečením do těch nejextrémnějších podmínek! Původně bylo vyvíjeno pouze vysoce funkční (High Performance) rybářské oblečení pro extrémní podmínky na moři. Oblečení si však brzo pro jeho funkčnost, kvalitu a design oblíbili i “sladkovodní” RYBÁŘI a následně začal být PELAGIC žádán i mezi SURFAŘI, JACHTAŘI, KITTERY... nebo jen mezi aktivními lidmi, kteří hledají hezké a originální oblečení. Do designu se ale promítly další vášně zakladatele značky, jako je POTÁPĚNÍ, JET SKI, FITNESS...

Vlastnosti funkčního oblečení

RYCHLOSCHNOUCÍ (technologie Quick-Dry)

CHRÁNÍ PŘED SLUNEČNÍM ZÁŘENÍM UVA/UVB 50+ 

OCHLAZUJE A ODVÁDÍ POT

ANTIMIKROBIÁLNÍ VLASTNOSTI

ULTRA-LEHKÉ OBLEČENÍ

ODOLNOST PROTI UŠPINĚNÍ A SKVRNÁM

JEDINEČNÝ DESIGN

.

Mrkni na krátká videa s produkty Pelagic

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

KDO ZA JEDINEČNÝM DESIGNEM ZNAČKY PELAGIC STOJÍ?

Za specifickým designem stojí mimojiné Carol Lynne a Tony Ludovico z projektu PELAGIC Ocean Conservancy.

Nicméně zakladatelem značky je Ron Marlin Kawaja - fanatik lovu nebezpečných márlinů, vášnivý surfař a jachtař. Jeho koníčky se tak promítly do designu a funkčnosti oblečení této značky.

 
Carol Lynne je umělkyně, která se zaměřuje na mořský život. Svůj život nerozlučně spojila s vodou. Její jedinečný styl ručně tažené „trojrozměrné mořské linky“ odráží její hlubokou vášeň pro oceán a její přesvědčení, že všechny formy života jsou vzájemně propojeny.

carol3

Jako jeden ze světově nejlepších podvodních fotografů mořského života, Tony Ludovico předvádí ryzí úctu a krásu našich oceánů a jejich obyvatel, pořízením snímků oblíbených druhů „gamefish“ v prostředí otevřeného oceánu.

 tony3

 

KOMU POMÁHÁME?

Z každého zakoupeného výrobku bude část výtěžku věnována na zachování přírodních zdrojů našich oceánů, aby se z nich mohli těšit i budoucí generace.

Více informací zde

 

Projekt Pelagic Ocean Conservancy

Zatímco mnoho sladkovodních ploch je již dnes chráněno, světové oceány jsou drancovány v nebývalém měřítku. Ohromná anonymní plocha, kterou nevlastní ani lidé ani státy, jakoby některé lidi či společnosti přímo vybízela se chovat k oceánům jako k bezedné zásobárně jídla, či neomezené skládce…

Projekt Pelagic Ocean Conservancy byl vytvořen jako společný hlas velkého množství mořských nadšenců, kteří se pravidelně baví outdoorovými aktivitami, jako je sportovní rybolov, vodní sporty, potápění, … a mají skutečné obavy o budoucnost svého sportu.
Toto společné úsilí představuje práci předních mořských fotografů, umělců, a milovníků vody, za účelem zvyšování povědomí o ochraně pelagických druhů ryb. Hlavním posláním je podporovat rozumný a udržitelný rozvoj rekreačního rybolovu tak, že může nejen přežít, ale může být i rozvíjen k potěšení budoucích generací.
Prostřednictvím těchto unikátních partnerství jsou nabízeny nadšencům po celém světě omezené kolekce výrobků inspirovaných mořem. Z každého zakoupeného výrobku, bude část výtěžku věnována přímo těm organizacím, které jsou na čele vědeckého výzkumu nebo organizacím starajícím se o zachování a řízení rekreačního rybolovu.

Více informací o projektu zde

 
Zpět do obchodu